درباره آرتا سازه آرشین ...

شرکت آرتا سازه آرشین (A.S.A) به شماره ثبت ۱۲۲۰۸ در تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱ در جهت خدمت به صنعت کشور ثبت گردیده است . مدیریت شرکت با ربع قرن تجربه و در اختیار داشتن دانش فنی و متخصصین با تجربه صنعت کشور در راستای تولید سازگار با محیط زیست به گسترش شرکت با بهره گیری از مجهزترین و مدرنترین ماشین آلات ، اقدام نموده است . این شرکت با هدف تامین نیازهای روزافزون صنایع مختلف داخلی و بازارهای بین المللی ایجاد شده است و به عرضه محصولات منطبق با استانداردهای روز دنیا پرداخته است.
اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت آرتا سازه آرشین :
- گسترش بازار صادرات به دیگر کشورهای عربی ، آسیای میانه و آفریقا
- توسعه واحد R&D و بالا بردن کیفیت و زیبایی محصولات تا حد قابل رقابت با انواع اروپایی
- ایجاد اشتغال بیشتر خصوصا نیروی کار ماهر و متخصص و مجرب
- جلب رضایت کامل مشتریان با رعایت اصول مشتری مداری و کیفیت محوری
- حرکت در جهت تبدیل به قطب تولیدی صنعتی در منطقه خاور میانه
- تعریف و اجرای پروژه های ملی با استفاده از سرمایه خارجی
هدف اصلی ایجاد آرتا سازه آرشین فعالیت در بازار صادرات کشور بوده و با ارزیابی و مطالعه بازارهای موجود در منطقه عراق ، ترکمنستان ، افغانستان و... توسط متخصصین واحد R&D تولید سازه های فلزی را در دستور کار خود قرار داده است.

آرتا سازه آرشین

شرکت آرتا سازه آرشین (A.S.A) به شماره ثبت ۱۲۲۰۸ در تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱ در جهت خدمت به صنعت کشور ثبت گردیده است . مدیریت شرکت با ربع قرن تجربه و در اختیار داشتن دانش فنی و متخصصین با تجربه صنعت کشور در راستای تولید سازگار با محیط زیست به گسترش شرکت با بهره گیری از مجهزترین و مدرنترین ماشین آلات ، اقدام نموده است . این شرکت با هدف تامین نسازهای روزافزون صنایع مختلف داخلی و بازارهای بین المللی ایجاد شده است و به عرضه محصولات منطبق با استانداردهای روز دنیا پرداخته است.


دفتر مرکزی
۰۲۱۲۲۲۷۷۶۰۳

کارخانه : ۰۸۶۳۳۵۵۴۱۵۱

فکس : ۰۲۱۲۲۹۱۲۸۵۹